İade ve Değişim

İADE VE DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

 

 

24 Ay Garanti

SELWIN.com.tr den aldığınız her ürün 24 ay tüketici garantisi kapsamındadır.
 

15 Gün İçinde İade

SELWIN aldığınız her ürünü, irsaliye veya faturası ile beraber,  teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde  kullanılmamış/tahrip edilmemiş/bozulmamış olarak iade edebilirsiniz. Faturasız gönderilen ürünler işleme alınmaz.

 

Ürünü iade etme nedeninizi kısa bir açıklamayla (kargo gönderim ücreti müşteriye aittir) aşağıdaki adresimize gönderebilirsiniz. 

Ürün merkez depomuza ulaştıktan sonra 7 iş günü içerisinde ücret iadesi yapılarak tarafınıza e-mail üzerinden bilgi verilecektir.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

SELWIN Tüketici Hakları Kanunu' na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

Ürün iade işlemleri hakkında detaylı bilgi için 0555 018 18 28 no' lu SELWIN Müşteri Danışma Hattı' nı hafta içi her gün 08:30 - 17:30 saatleri arasında arayabilirsiniz.


Sipariş İptali

Satın aldığınız bir ürünü almaktan vazgeçtiğiniz taktirde, ürün kargoya teslim edilmediyse, 0555 018 18 28 no' lu SELWIN Müşteri Danışma Hattı' nı hafta içi her gün 08:30 - 17:30 saatleri arasında arayarak siparişi iptal edebilirsiniz.

Garanti, ürün iade ve değişim hakkında detaylı öğrenmek, paylaşmak istediğiniz her türlü bilgi, görüş ve önerileriniz için 0555 018 18 28 no' lu telefondan ulaşabilir, İletişim Formu' nu kullanabilirsinizBu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.